DİLARA GÜNAN

13 Aralık 1986 tarihinde İstanbul`da dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimi tamamladıktan sonra üniversite hayatıma 2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde başladım. Aslında hiç hayalimde olmasa da kendimi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde okurken buldum. Üniversite hayatımı tamamladıktan sonra hızımı alamayıp yine aynı üniversitede İşletme Yönetimi yüksek lisansımı yaparak eğitim hayatıma son noktayı koydum =) .

Sonrasında bazı kurumsal firmalarda İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev aldım. Ama daha zevkli bir şeyler yapmak istediğim fikri hep aklımı kurcalıyordu. Monoton bir düzendense severek yaptığım ve kendi emeğimi biraz daha görebileceğim bir işin fikriydi bu.

Aslında annemden gelen ama benim evlendikten sonra fark ettiğim tatlı ve pasta yapmaya duyduğum merak sonucu, 2013 yılında çeşitli workshoplara katılmaya başladım. Böylece tatlılara olan merakım iyice zirve yaptı. =) Eşimin de desteği ile Şubat 2014’te D`s Honey Sugar Arts serüvenini başlatmak üzere kurumsal çalışma hayatımı sonlandırdım.

Artık kişiye özel pasta, kurabiye ve cupcake tasarımlarını sizlerle buluşturabilmek adına D`s Honey Sugar Arts burada... Doğumgünü, bekarlığa veda, düğün, nişan, doğum, baby shower, diş buğdayı gibi organizasyonlarınızda veya özel kurumsal günlerinizde seçtiğiniz konsepte uygun hazırlayacağımız ürünlerimiz için benimle iletişime geçmeniz yeterli. =)